DKM Design - meble z drewna i metalu

O nas

  /  O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małą firmą, którą tworzymy z pasją i dużym zaangażowaniem.

Pomysł na tworzenie produktów z drewna i metalu wziął się z urządzania naszego mieszkania, gdzie wszystko robiliśmy i projektowaliśmy sami. Po udanym projekcie postanowiliśmy rozwinąć swoją pasję i tworzyć dla ludzi.

Lubimy się rozwijać, dlatego ciągle tworzymy nowe projekty i nabieramy jeszcze większego doświadczenia.

DKM Design Produkty z Drewna i Metalu Skład Drewna

Wyjątkowe produkty

Produkty są projektowane i ręcznie robione od podstaw przez nas w naszej pracowni.

Dzięki temu bardzo dobrze znamy każdy proces produkcji. Przywiązujemy ogromną uwagę do detali, dlatego wszystko wykonujemy bardzo starannie i z dużą dokładnością. Każdy produkt posiada wyjątkowy design i styl. Jeśli cenisz dobrą jakość, trwałość i solidność to nasze produkty są dedykowane dla Ciebie. Stworzyliśmy nie tylko pojedyncze produkty, ale również całe kolekcje, które idealnie wypełnią i wpasują się do Twojego wnętrza.

Robimy na zamówienie

Wszystkie produkty robione są na zamówienie, dzięki temu do każdego produktu podchodzimy od podstaw.

Każdy produkt jest oryginalny i niepowtarzalny, robiony zgodnie z oczekiwaniami klienta. Jest możliwość wybrania rozmiaru, koloru oraz kształtu. Podejmujemy się też indywidualnych zamówień, więc jeśli takie masz możesz do nas napisać i razem stworzymy coś wyjątkowego.

DKM Design Produkty z Drewna i Metalu Skład Drewna
DKM Design Produkty z Drewna i Metalu Skład Drewna

Materiały

Współpracujemy z jedną z największych w Polsce składnic drewna, dzięki temu mamy materiały najlepszej jakości, które sami wybieramy do każdego projektu.

Najczęściej pracujemy na drewnie dębowym i jesionowym. Stworzone przez nas blaty na koniec zabezpieczamy olejem, który wydobywa piękno drewna i pozostawia naturalna strukturę drewna.Wszystkie stalowe konstrukcje, oddajemy profesjonalnej firmie, która maluje je proszkowo, dzięki temu są idealnie pomalowane i zabezpieczone.